Depo Konteynerleri

PROJE DETAYLARI

  • Tür: konteyner

  • Tarih: Mart 2022

  • Ülke: Romanya

Kaliteli ve Sağlam Depo Konteyner Çözümleri

Özellikle şantiyelerin vazgeçilmez çözümlerinden biri olan konteynerler, günümüzde birçok alanda farklı amaçlarda kullanılır. Yemekhanelerde, yatakhanelerde, etkinliklerde, açık hava tuvaletleri olarak, işçi ve öğrenci kamplarında ve daha birçok projede çeşitli ihtiyaçlara en iyi şekilde çözümler sunar. Kolay kurulum özelliğiyle pratik ve fonksiyonel çözümler sunan konteynerler, iklim koşullarına göre yalıtım yapılarak her hava şartına uyumlu hale getirilebilir. Bu özellikleri sayesinde her türlü ihtiyaca alternatif çözümler ürettiği için çokça tercih edilir. Şantiye alanlarında ofis, çeşitli kamplarda farklı amaçlarda, yemekhane, yatakhane, revir, mescit, tuvalet vb. gibi alanlarda kullanılan konteyner modellerimiz Hekim Holding farkıyla her alanda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak için hazır. İster günlük hayatta, ister iş hayatında, isterde farklı organizasyonlarda hayatı kolaylaştıran konteynerlerimiz farklı modelleri ve boyutlarıyla konforlu bir deneyim vadeder.

Her İhtiyaca Uygun Depo Konteynerleri Romanya’da

Depo amaçlı olarak üretilen konteynerlerimiz Romanya için özel olarak üretilir. Kolay ve hızlı bir şekilde üretilen konteyner modelleri hem karayolu ile hem de deniz yoluyla kolaylıkla taşınabilme özelliğine sahiptir. Geniş dış kapıları ile fonksiyonel bir kullanım imkanı sunan konteynerlerimiz, sağlam ve dayanıklı zeminleri ile güvenli bir kullanım sunar. Depo konteynerlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı ise; içerisinde yükle beraber indirme ve kaldırma yapılmaması hususudur. Çünkü bu modeller yük konteyneri özelliğine sahip değildir. Sadece depolama amaçlı olarak üretilir. Bu yüzden içi boş şekilde taşınarak yerinde birleştirilmesi gerekir.

Kolay Monte Özelliği Sayesinde Hızlı Kurulum

Monoblok, demonte ya da flatpack olarak tasarlanan konteynerler kolay kurulumu sayesinde büyük bir avantaj sağlar. Ayrıca konteyner modellerimiz ihtiyaç dahilinde hızlı ve basit bir şekilde sökülerek başka bir yere rahatça taşınabilir. Böylece iş bitiminde konteynerler başka bir yere taşınarak tekrar tekrar kullanılabilir.

Romanya’ya 2.40 X 6.00 m boyutlarında flatback olarak gönderilen konteynerlerimiz yerinde birleştirilir. Flatback olarak tasarlanan modellerimiz Romanya’ya karayolu ile güvenli bir şekilde gönderilir. Bu konteynerler ihtiyaç doğrultusunda yan yana konularak daha geniş alanlar elde edilebilir. Bu sayede istenilen sayıda konteynerler birleştirilerek ihtiyaç duyulan büyüklükte alanlar oluşturabilir.