Kurumsal | Özge Yapı A.Ş. | 444 7879

Kurumsal

Özge Yapı A.Ş., 1992 yılında alternatif oluşturan kimliği ve pazara farklı renkler katan yüzü ile hazır yapı sektörüne girmiştir. Özge Yapı A.Ş. hazır yapılar, hazır konutlar ve çelik evler üretmekte olup; yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projeleri ile sektöründe lider konuma ulaşmıştır.

Değişim, gelişim ve hazır yapı sektöründe yeniliğin simgesi olan Özge Yapı A.Ş. bugün Türkiye’de gösterdiği başarıların yanı sıra yurtdışında önemli projelerde yer almış, marka değerini dünya çapında kanıtlamıştır. Kaynaksız yapı teknolojisi ile HekimBoard fibercement cephe kaplamaları kullanılarak üretilen butik hazır yapı projeleri ve üstün estetik anlayışı ile yaşama değer katmaktadır.

Bireysel

Nihai tüketicilerin genel olarak talepleri ve ilgileri konutlara yönelik olmakla birlikte son zamanlarda ticari amaçlar içinde prefabrik bina satın almaktadırlar.

Yurtiçinde ve yurtdışında gerek perakende gerekse toplu olarak sipariş alınan konut binaları istenilen bölgede , talep edilen teknik özelliklerde tasarım ve üretimi yapılmaktadır.

Yirmi yılı aşkın süredir prefabrik yapı sektöründe hizmet veren firmamız müşteri odaklı pazarlama stratejisiyle , kişisel ve perakende siparişlerini de titiz ve seri bir şekilde yerine getirmektedir

Birçok farklı bölgemizde meydana gelen deprem , sel ve doğal afetler sonucunda bireysel müşterilerimiz prefabrik konut binalarına olan ilgilerini daha da arttırmıştır.Hem çabuk kurulabilme , ve depreme dayanıklılık ,hem de ekonomik ve estetik olmasında dolayı prefabrik konut binaları bireysel müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Özel Sektör

Başta inşaat firmaları olmak üzere gıdadan , kimyaya, demir çelikten , tekstile kadar bir çok farklı sektörden firmaya ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda proje , tasarım ve üretim yapıyoruz.

Özellikle çelik konstrüksiyon idari ofis binalarına olan talep her geçen gün artmaktadır .Bu tarz yapıların tercih edilme sebebi her türlü iklim koşullarına uygun , depreme dayanıklı , sağlam ve uzun ömürlü olmasıdır .Ayrıca hızlı , ekonomik , estetik , doğa dostu olmaları da tercih edilme sebeplerindendir.

Üretim odaklı çalışan firmaların çok sayıda elemanlarının gün içindeki ihtiyaçlarını kendi fabrika bünyelerinde çözebilmek için yemek haneden , sosyal tesislere , soyunma odası , tuvalet duşlardan , güvenlik kulubelerine kadar birçok ihtiyaçlarında yanlarındayız.

Lojmanlardan , dükkanlara , benzin istasyonlarından ,mağazalara kadar bir sürü farklı amaçla kullanılabilen prefabrike yapıların sayısı her geçen gün artarak devam etmektedir.

Kamu

Yurt içinde bakanlıklardan , özel idarelere , belediyelerden , kamu kurumlarına kadar geniş bir yelpazenin ihtiyaç duyduğu her türlü sosyal amaca hizmet eden prefabrike binalar üretiyoruz.

Tüm kamu kurumlarına bu tarz binaların projelendirilmesinden , ön tekliflerinin hazırlanmasına , ihale dosyalarının oluşturulmasına kadar bir çok konuda teknik ve mimari destekte bulunuyoruz

İhale ya da teklif almak suretiyle kazanmış olduğumuz işler kamuya haiz olan binaların önem arz etmesinden dolayı titizlikle imalat ve montaj yapılmaktadır

Ana okulu ,ilköğretim ve yüksek öğretim kurumlarına derslik binaları ,öğrenciler için kız ve erkek öğrenci yurtları , spor salonları vb yapılar gerek milli eğitim bakanlığından gelen direkt taleplerle gerekse yerel yönetimler aracılığıyla açılan ihaleler sonucunda tarafımızdan yapılmaktadır .

Son yıllarda çelik konstriksiyon yapılara duyulan güven ve ilginin de artması üzerine çok sayıda kamu binası prefabrik olarak tasarlanmaya başlanmıştır

Prefabrike ek hastane binaları , acil müdahale üniteleri , aile hekimliği , sağlık ocağı ve revir gibi üniteler hızlı , ekonomik ve estetik çözümler sunduğundan dolayı ihalelerde tercih sebebi olmaktadır.

Yerel yönetimlerin ihtiyacı olan her mahalleye bir muhtarlık binası yapımı işi için bir çok semtte çalışmalar başlatılmış olup , birçoğu teslim edilmiştir .Ayrıca yeni gelen talepler doğrultusunda kütüphaneden müzeye kadar her türlü değişik amaca yönelik bina tasarım ve imalatları yapılmaktadır.

Belediyelerin sınırları içinde bulunan ve halkın genel kullanımına açık dinlenme ve gezi alanları içersinde cafeterya , engelli ve engelsiz vatandaşlar için tuvalet duş ,büfe ve satış amaçlı dükkanlar üretiyoruz .

Prefabrik olarak talep edilen , ihtiyaç duyulan her türlü konuda proje ve hizmet üretiyoruz .