Paket Ev Projesi

PROJE DETAYLARI

  • Tür: Paket Ev, Konteyner Ev

  • Tarih: Ocak 2022

  • Ülke: Macaristan

Çevre ve Bütçe Dostu Paket Ev Çözümleri

Yeni mimari tarzların yaşam alanlarına özgürlük ve dinamizm getiren ürünleri arasında hazır ev konsepti öne çıkıyor. Konforu, bağımsızlık duygusu, çevre dostu yapısı ve her bütçeye uygun çözümleri ile paket ev bu konsepti temsil ediyor. Hızlı montajı, imar izinlerinden bağımsız projelendirme özelliği ve temel yaşam gereksinimlerini karşılayan tasarımı sayesinde paket ev projeleri, konut sahibi olmak isteyenlerin ilgi odağı oluyor.

Özgür Yaşamı Destekleyen Hazır Ev Çözümleri

Çok katlı konutlara sıkışan yaşam tarzından sıkıldıysanız, hazır ev konsepti ile hemen tanışabilirsiniz. Minimalist yaklaşımla, sadece ihtiyacınız olan alanlarda rahat ve sade bir ev hayali için 42 m² ve 48 m² boyutlardan birini tercih edebilirsiniz. 48 m² alana sahip paket ev tasarımı, 2 oda, salon, mutfak ve banyo ile temel yaşamı destekleyen tüm bileşenleri içeriyor. 3×8 m’lik iki konteynerin birleşiminden oluşan hazır ev modeli, parçaların 24 saatte tamamlanan montajı ile kullanıma hazır hale geliyor. Yurt içi ve yurt dışına sevkiyatı mümkün olan konteyner ev bileşimleri, yurt dışındaki müşterilere demonte olarak gönderiliyor. Çubuk şeklinde üretilen karkaslar güvenle paketlenerek herhangi bir darbeye karşı yüksek dirençli hale ulaşıyor. Levhalar varış noktasındaki şantiyede kolaylıkla birleştiriliyor. Müşterinin belirlemiş olduğu arazide gerekli kurulum adımları takip edilerek konteyner ev kullanıma açılıyor.

Tüm Mevsim Koşullarına Uyumlu Paket Ev Yapısı

Birinci sınıf dayanıklı levhalar, A1 yanmazlık sertifikasına sahip fibercement dış cephe kaplaması ile her mevsim kullanılabilir hale geliyor. Siding malzemesi ile güçlenen dış cephe bileşenleri, ekstrem hava koşullarında bile soğuk ve sıcak geçirgenliğini önleyerek ısı dengesini en mükemmel konuma ulaştırıyor. Ahşap desenli görünümü sayesinde fibercement, evinizi doğayla iç içe hissini uyandıracak bir sıcaklığa kavuşturuyor. Antrasit renkli pencere doğramaları ahşabın doğallığını destekliyor. Konvansiyonel konutlarda tercih edilen çelik kapı hazır ev tipi konutlar için de geçerli oluyor. Özge Yapı A.Ş. imzalı paket ev planında yer alan kapalı mutfak, ailelere diğer odalarda bağımsızlık kazandırıyor. Ön veranda ise özellikle bahar ve yaz mevsimlerini açık havada geçirmeyi seven çocuklar için küçük bir oyun alanı haline dönüşebiliyor.

Bütçe Dostu ve Uzun Ömürlü Konteyner Ev Stili

Bütçesi sınırlı olan ev sahipleri için paket ev sade yapısı ve 48 m²’lik kompakt ölçüleriyle ideal bir plan oluşturuyor. Özellikle kırsal alanda veya imara açık olmayan bölgelerde, belirlenen alan üzerine rahatça inşa ediliyor. Tarla, bağ, bahçe içerisine kurulabildiği gibi kent içerisindeki küçük müstakil arsalarda da sıkça tercih ediliyor. Bu tercihin faydaları beş adımda özetlenebilir.

  • Çevre dostu ve yanmazlık güvenceli fibercement malzemeden üretim
  • Her arazi tipine kurulabilme özelliği
  • Küçük bütçe ile müstakil ev sahibi olma imkanı
  • Uzun yıllar sorunsuz kullanabilme artısı
  • Demonte edilip farklı bir alanda tekrar kurulabilme imkanı
  • 24 saatte kurulum hızı

Özge Yapı A.Ş. güvencesiyle sunulan cazip fiyatlı paket ev alternatiflerini hemen takip edebilirsiniz.