Futbol Kamplarında Özge Yapı İmzası | Özge Yapı A.Ş.

İşçi kamplarından, petrol kamplarına, askeri kamplardan, mülteci kamplarına kadar her türlü kamp binaları sunan Özge Yapı, futbol kulüplerinin kamp tesislerine de alternatif çözümler üretiyor.

Sporcuların barınma alanlarından, kapalı spor alanlarına, eğitim merkezlerinden, wc-duşlarına, soyunma odaları ve idari binalardan, lokal ve sosyal tesislerine kadar her türlü ihtiyacına karşılık veren prefabrik binaların üretim ve montajı hızla gerçekleştirilip spor kulüplerinin hizmetine sunulmaktadır.

Türk futboluna hizmet eden, özellikle alt yapıya verdiği önemle tüm Türkiye’nin takdirini kazanan İzmir in önemli bir futbol kulübü de kamp tesisleri için Özge Yapı’nın hizmet kalitesi ve güvencesini tercih eden kulüpler arasına katılmıştır.

KAMUOYUNA DUYURU Şirketimizin ticari unvanı kullanılarak, yanıltıcı bilgiler ile konteyner ve benzeri malzeme satışı yapıldığı/yapılmaya çalışıldığı yönünde şikâyetler almaktayız. Şirketimizin yetkili satış noktalarına, web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Farklı bilgilere itibar edilmemesi, yanıltıcı bilgiler ile menfaat elde etmek isteyen bu kişi/kişilere karşı daha dikkatli olunması hususlarını önemle bilgilerinize sunarız.