Fas Fuarı ile Kuzey Afrika'daydık | Özge Yapı A.Ş.

Özge Yapı A.Ş.; Nisan 2018 tarihinde Kazablanka’da gerçekleştirilen, Big 5 Kuzey Afrika İnşaat Fuarına katılım gerçekleştirerek teknolojik güç ve kapasitesini ziyaretçilerine sergiledi. Stantta sergilenen ve özellikle ulusal ve uluslararası firmaların beğenisine sunulan ürünler; hızlı montajı, (başka bir kelime yazalım) dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü ve ekonomik olması kriterleri nedeniyle diğer Afrika ülkelerinde olduğu gibi Fas’ta da yoğun bir ilgiyle karşılandı.
Fuardan birçok yeni işbirliği ve proje ile dönen Özge Yapı A.Ş.; sunduğu kalite, hizmet ve mutlak müşteri memnuniyeti ile sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir.

KAMUOYUNA DUYURU Şirketimizin ticari unvanı kullanılarak, yanıltıcı bilgiler ile konteyner ve benzeri malzeme satışı yapıldığı/yapılmaya çalışıldığı yönünde şikâyetler almaktayız. Şirketimizin yetkili satış noktalarına, web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Farklı bilgilere itibar edilmemesi, yanıltıcı bilgiler ile menfaat elde etmek isteyen bu kişi/kişilere karşı daha dikkatli olunması hususlarını önemle bilgilerinize sunarız.