Estetik ve Yeniliğin Öncüsü Özge Yapı | Özge Yapı A.Ş.

Prefabrike ve hazır yapı sektöründe estetik ve yeniliğin öncüsü Özge Yapı A.Ş.İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 38. Yapı Fuarı’nda; büyük ilgi ve beğeni gördü.

Özge Yapı A.Ş. değişim, gelişim, teknoloji ve yeniliğin simgesi olarak, sektöründe fark yaratmaya devam etti .4 mevsim huzur, hayat boyu güven sloganı ile ekonomik ve alternatif çözümler sunan Özge Yapı A.Ş. seçkin konut yapıları ile bu fuarda da dikkatleri üzerine çekti.

Yaşam alanlarında konforu ön planda tutan Özge Yapı A.Ş.; kaynaksız yapı teknolojisi, fibercement cephe kaplamaları, prefabrik konutlar, konteyner, kabin, çelik depo-hangarlar, ve şantiye yapıları ile kişi ve kurumların taleplerini karşılayarak, Türk yapı sektörünün buluşma platformunda yerini aldı.

KAMUOYUNA DUYURU Şirketimizin ticari unvanı kullanılarak, yanıltıcı bilgiler ile konteyner ve benzeri malzeme satışı yapıldığı/yapılmaya çalışıldığı yönünde şikâyetler almaktayız. Şirketimizin yetkili satış noktalarına, web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Farklı bilgilere itibar edilmemesi, yanıltıcı bilgiler ile menfaat elde etmek isteyen bu kişi/kişilere karşı daha dikkatli olunması hususlarını önemle bilgilerinize sunarız.