Özge Yapı A.Ş. konutlarında yazın keyfi bir başka yaşanır.

Bu yıl 39.cusu düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı’nda kendi tasarımı ve malzemeleri ile inşa ettiği, estetik ve sağlamlığı bir arada kullanan Özge Yapı A.Ş. yazlık ev konseptli standı ile fuar ziyaretçilerinin büyük ilgi ve beğenisini topladı. Ege sahil evleri renklerinde ve mimarisinde inşa edilen fuar standı, ziyaretçilerine tatil keyfini yaşattı.

Özge Yapı A.Ş.konut projeleriyle adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor. İstenilen yerde, istenilen projede, istenilen özelliklerde modern mimariden klasik mimariye, doğudan batıya, kuzeyden güneye her yerde her özellikte konutu müşterilerinin beğenisine sunuyor.

4 mevsim huzur, hayat boyu güven

Vizyonu, Türkiye’nin yapı sistemini ve yapı kültürünü değiştirmek olan Özge Yapı A.Ş. 4 mevsim huzur, hayat boyu güven sloganı ile prefabrik konutların da çehresini değiştiriyor. Gerek kaynaksız yapı teknolojisi, gerek fibercement cephe kaplamaları, gerekse butik konut projeleriyle prefabrike yeniden şekil veriyor. Sizlere, rahat, huzurlu, güvenli ve estetik bir yapının ve yeni bir yaşam tarzının kapılarını aralıyor.

Değişimin, gelişimin, teknolojinin ve yeniliğin öncüsü olan Özge Yapı A.Ş. 2016 yılında da iddialı konut projeleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Sibirya’dan, Güney Afrika’ ya, Qatar’dan Güney Amerika’ya kadar 6 kıtada 80 den fazla ülkeye ihracat yapan Özge Yapı A.Ş. sektördeki yerinin farkında ve sorumluluğunda olup 2016 yılında da yeni yatırım ve projelerle prefabrik sektörüne verimlilik, sürdürülebilirlik, dinamizm ve heyecan katmaya devam edecektir.